.

מריה דולגיך-מזה, דיאטנית קלינית

עוזרת להחזיר את השלווה לבטן

 במחלות מעי ומעי רגיש

קצת עליי

דיאטנית קלינית, בוגרת תואר ראשון (B.Sc) ותואר שני (M.Sc) במדעי התזונה של האוניברסיטה העברית.

ללימודי התואר הראשון בתזונה הגעתי כדי ללמוד ולחקור על השפעת התזונה על מחלות מעי דלקתיות, כחולת מעי דלקתי בעצמי. בתום התואר הראשון פניתי לתחום המחקר הקליני ועסקתי בטיפול התזונתי בחולי קרוהן. מלבד השתלמויות נוספות סיימתי קורסים משמעותיים נוספים- קורס גסטרו של עמותת עתיד וקורס דיאטת פודמאפ לטיפול במעי רגיש של אוניברסיטת מונאש. 

כיום מלווה מטופלים במרפאת IBD במרכז הרפואי ברזילי והן באופן פרטי.

"אני מרגישה נהדר! את באמת עזרת לי! את מקצועית מאד, סבלנית ותמיד עונה על כל שאלה שלי. תודה שהגעתי אלייך."

אלינור. ש רמת גן        טיפול במעי רגיש

"עד לפני כמה חודשים שאובחנתי בקוליטיס לא ידעתי איך לעכל את הבשורה (תרתי משמע). הגעתי למצב של משקל נמוך ולא ידעתי איך להתמודד. איזה מזל שהכירו לי את מריה. מקצועית, זמינה תמיד לכל שאלה ובכל זמן ותמיכה גם בזמנים הקשים והמלחיצים. תודה שהצלחת להרגיע אותי ושנתת הרבה טיפים."

א.ד חיפה     טיפול בקוליטיס כיבית

 

"הליווי האישי משמעותי מאד, היכולת להתייעץ תוך כדי התהליך ולקבל הסבר על כל שאלה בסבלנות ובמקצועיות עזר לי מאד. היכולת לשוב לאכול בביטחון בלי לחשוש מתופעות לוואי של האוכל אני רואה הבדל מאד משמעותי בנושא. כיום בזכות התפריט ששלחת לי אני יכולה לאכול בהנאה ושלווה."

 

ח.ק ירושלים      טיפול ברפלוקס

פגישות יעוץ

כל הפגישות מתקיימות אונליין בלבד

פגישה ראשונה

תשאול מלא הכולל מעבר על כל ההיסטוריה הרפואית, בדיקות הדם, אנמנזה תזונתית מקיפה, אורח חיים והתייחסות לפעילות גופנית. לימוד והסבר על השפעת המזון והאכילה על המחלה/תסמונת המעי הרגיש במידת הצורך. התאמת תפריט אישי יומי ומתן מתכונים, התאמת לקיחת ויטמינים ומינרלים או תוספי תזונה אחרים במידת הצורך.

משך הפגישה שעה וחצי, עלות הפגישה : 400 ש"ח

פגישות מעקב וליווי 

בניית תוכנית עבודה למצב הבריאותי, התזונתי ואורח חיים. מעקב אחר הרכב הגוף ובדיקות הדם. מענה לאתגרים שמתעוררים ובמידת הצורך שינויים בתפריט ובתוספי התזונה. אפשרות ליצירת קשר במהלך השבוע בהודעות וואטסאפ. בנוסף, בפגישות אילו ניתן להעמיק בשינוי הרגלי אכילה תוך שימוש בטכניקת CBT

משך הפגישה 45 דקות, עלות הפגישה: 300 ש"ח

 

התאמת חבילות טיפול תתבצע באופן אישי בסוף הפגישה הראשונה. ברכישה מראש כל תוכנית טיפול הכוללת לפחות 2 מפגשי מעקב, תינתן הנחה של 10%.

 

מומלץ לבדוק עם סוכן הביטוח שלכם באם ניתן לקבל זיכוי חלקי בהתאם לפוליסות ביטוח הבריאות האישיות.

ביטול מפגש: במקרה של ביטול מפגש יש להודיע 24 שעות מראש, אי הודעה או ביטול מאוחר כרוך בתשלום מלא

הרשמו לניוזלטר החודשי

לפרטים נוספים עקבו אחרינו ברשתות החברתיות, או צרו קשר:
052-8602500 | maria.dolgich@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.